IT Solutions    |    Odoo ERP    |    Best Practices

Sağlık ve Eğitim YazılımlarımızVizyocare

Kişiye Özel Egzersiz Asistanı

VİZYOCARE, bir dijital fizyoterapi platformdur. Fizyoterapi uzmanları hastalara kişiselleştirilmiş egzersiz programlarını kolayca oluşturur, hastalar videoları izleyerek egzersizlerini doğru şekilde uygular. Doktor hastanın gelişimini platform üzerinden etkili şekilde takip eder.
Aivigo

Dijital Kas-İskelet 
Tedavisi

AIVIGO, iş kaynaklı fiziksel ve mental rahatsızlıkları önlemeye, işgücünü bu rahatsızlıklardan korumaya ve gerekli durumlarda tedavi etmeye odaklı bir dijital sağlık platformudur. Bu sayede işgücü kayıplarını önler, verimliliği artırır ve iş kaynaklı sağlık maliyetini düşürür.
Online TUS

Tıp Eğitim
Platformu

Ülkemizdeki önemli bir eksikliği gidermek ve sağlık hizmeti sunuculara destek olmak için  oluşturuldu . Tıpta Uzmanlık Sınavına hazırlık sürecini en etkili ve verimli şekilde geçirebilmeniz için en büyük yardımcınız olarak tasarlandı.    Daima Yetenek

İlkokul
Yetenek Platformu

Daima Yetenek, öğrencilerin öğrenme süreçlerini desteklemek amacıyla  bilişsel becerilerini analiz ederek öğrenciye özel tavsiyeler sunan bir yapı olarak tasarlandı. Dikkat, algı, mantık yürütme gibi bilişsel becerileri geliştirmek amacıyla tecrübeli öğretmenler ve uzman psikologlar tarafından özenle hazırlanarak şimdiye kadar 100.000'den fazla öğrenciye uygulandı.